Pochádzam z malej obce Kozárovce, ležiacej na brehu Hrona pri Slovenskej bráne, ktorá je vstupnou bránou do regiónu Tekov. Mala som šťastie vyrastať v láskyplnom prostredí. Rodina bola pre mňa vždy miestom, kde som našla lásku pokoj a podporu. A toto isté sa snažím dať aj svojmu takmer už 5 ročnému synovi. Vďaka podpore a pomocnej ruke mojich rodičov sa môžem popri práci angažovať aj v politickom priestore. Samozrejme nie je to vždy úplne jednoduché. Sú chvíle, kedy by som chcela stráviť viac času doma. Ale ak vidíte pozitívnu zmenu, ktorá vďaka Vám môže nastať, pochopíte, že to čo robíte má zmysel. Sama nezmením celý svet, ale môžeme sa o to spoločne pokúsiť. 

Voľný čas

Toho voľného času je naozaj málo. Naozajstným relaxom či dobitím bateriek sú pre mňa knihy – milujem knihy.  A keďže som matkou a mám malého syna, tak je to predovšetkým on, ktorému venujem svoje voľno. Veľa času trávime vonku či už v prírode alebo v našej záhrade. Veľmi radi cestujeme aj po Nitrianskom kraji, ktorý nám ponúka naozaj veľa miest, ktoré môžeme obdivovať. Naposledy sme sa boli pozrieť v Zubrej zvernici pri obci Lovce a v Národnom žrebčíne v Topoľčiankach. Práve tento žrebčín navštívila v roku 2008 nedávno zosnulá anglická kráľovná Alžbeta II. Medzi majestátnymi lipicanmi môžete vidieť aj koňa s menom Maestoso X – 38, ktorý bol symbolickým darom nášho prezidenta Ivana Gašparoviča kráľovnej.

Štúdium

Na Trnavskej univerzite som promovala v odbore právo. Je pravda, že právo nebola moja úplne prvá voľba. Mojim snom vždy bolo študovať archeológiu, ktorá ma vždy fascinovala. Z dôvodu uplatniteľnosti som si však vybrala právo. Ani som len nečakala, že sa na právnickú fakultu vôbec dostanem. Toto rozhodnutie určite neľutujem. Aj vďaka právu mám znalosti, ktoré už v dnešnej dobe v podstate potrebujeme každodenne. V rámci politickej angažovanosti  sú poznatky z tohto odboru pre mňa veľmi cenné. V mojej práci sú poznatky, ktoré som nadobudla v oblasti práva nevyhnutnosťou. Dá sa povedať, že bez dobrých základov – teda zmlúv, by sme málokedy dokázali rozbehnúť kvalitný projekt. 

Doterajšie úspechy                           

Asi bude so mnou súhlasiť každá žena, matka. Najväčším úspechom sú naše deti. A tak je to aj v mojom živote. Byť matkou sa nedá porovnať so žiadnym profesionálnym či kariérnym úspechom. 
Ak by som však mala odpovedať striktne profesionálne, čo sa týka pracovného či odborného úspechu som presvedčená, že ten ma ešte len čaká. Avšak projekt, na ktorý som naozaj hrdá,  je určite projekt Adopcia srdca, ktorý podporuje najmä Africké detí. Je zameraný na zlepšenie podmienok ich života. Vďaka podpore z tohto projektu majú tisícky detí prístup ku vzdelaniu, zdravotnej starostlivosti jedlu a vode, ktoré nie sú v tomto regióne samozrejmosťou. Stála som pri zrode tohto projektu, a preto je môjmu srdcu najbližší.