Ing. Peter Lukáč

Vážení občania,
v Komárne žijem od malička, tu mám rodinu a zázemie.

Ako 18-ročný som začal svoju vojenskú kariéru, počas ktorej som študoval ekonómiu na Fakulte Logistiky Vojenskej Akadémie v Liptovskom Mikuláši. Absolvoval som špeciálne kurzy doma aj v zahraničí, orientované na manažment a analytické spracovávanie informácii.

Po 13-tich rokoch profesionálnej služby som v hodnosti major ukončil vojenskú kariéru, kvôli novej kapitole môjho života, rodine a deťom. Po úspešnom výberovom konaní už 14 rokov riadim spoločnosť Jobtex s.r.o. Jobtex s.r.o. – pobočku švajčiarskej Hälg Textil a.g., kde zamestnávame vyše 100 pracovníkov priamo a mnoho ďalších v regióne a v zahraničí.

Ja sám sa snažím, aj prostredníctvom spoločnosti, ktorú vediem, podporovať športové a kultúrne udalosti v našom meste a počas pandémie som prispel k ochrane našich najstarších občanov, učiterov aj detí.

Som rodinne založený, cieľavedomý, pragmatický realista so sklonom k optimizmu, a tí, čo ma poznajú vedia, že som rázny a namiesto sľubov konám. Kedže vidím mnoho možností, ako by sa dalo v našej komunite efektívnejšie napredovať, zabezpečiť rozvoj nášho mesta a nášho kraja, rozhodol som sa kandidovať v miestnej samospráve a aj do VÚC ako člen politickej strany SaS.

Ďakujem za Vašu podporu!