Ing. Július Mazán

Moja filozofia života je: Nič nie je nemožné, len treba hľadať cestu k riešeniu!

Musím poznamenať, že táto filozofia mi pomohla veľakrát vyriešiť problémovú situáciu. V živote sa nevzdávam, moja inovátorská nátura mi pomáha a stále ma ženie dopredu.

Po skončení Slovenskej Technickej Univerzity, Fakulty Architektúry a pôsobení v Spojených štátoch Amerických som sa vrátil do rodného Štúrova, kde som začal pracovať v obalovom priemysle. V tomto segmente pracujem už 22 rokov, hlavne v oblasti vývoja. Mal som možnosť pracovať pre viaceré nadnárodné spoločnosti, riadil som viaceré tímy kvalifikovaných odborníkov. V roku 2008 som ukončil štúdium Open University s diplomom Master of Business Administration.

Moju prvú reklamnú spoločnosť som založil v roku 1994 počas štúdia VŠ, odvtedy ju úspešne vedie moja manželka. Som spoločníkom a v predstavenstve aj v ďalších spoločnostiach, taktiež som predseda občianskeho združenia Idea Felis, ktorej hlavnou úlohou je podpora turizmu, regionálneho turizmu a ochrany prírody. 

Po 20 rokoch som sa vrátil k mojej mladíckej záľube – bicyklovaniu. Táto záľuba ma už úplne pohltila, bez pravidelného športovania si neviem predstaviť pracovný týžden. 

Politicky sa angažujem, som členom strany Sloboda a Solidarita – Krajský predseda v Nitrianskom kraji.