Ing. Ivan Debnár

Už čoskoro sa budeme opäť rozhodovať, kto bude viesť Nitriansky samosprávny kraj, mestá a obce na Slovensku.

Strana SAS ma nominovala ako kandidáta na poslanca do volieb  do VÚC a mestského poslanca.


Volám sa Ivan Debnár. Narodil som v  Zlatých Moraviec, kde žijem a spolu  s manželkou vychovávame nášho syna. Vyštudoval som gymnázium v Zlatých Moravciach a Ekonomickú univerzitu v Bratislave.

Pracujem v Slovenských elektrárňach sedem rokov na pozícii finančný kontrolór. Mám bohaté skúsenosti s prácou v spoločnosti, ktorá zabezpečuje výrobu elektrickej energie. V spoločnosti sa venujem  podnikovými financiám.

Dlhodobo pracujem v strane  SaS, kde ako člen odborných tímov,  ktoré riešia  odborné problémy verejných financií a  v energetike.

Od roku 2016 som okresným predsedom  strany SAS v Zlatých Moravciach. V minulom volebnom období som pôsobil aj ako asistent poslanca v NR SR.

Môj život  a život mojej rodiny je úzko spätý s Nitrianskym krajom a mestom Zlaté Moravce. Myslím si, že dozrel čas na zásadnú generačnú zmenu v orgánoch VÚC.

Som presvedčený, že na riadenie verejných funkcií  v dnešnej zložitej dobe patria mladí a úspešní  ľudia, ktorí prinesú do politiky nové myšlienky nezaťažené minulosťou.

Výsledkom nových myšlienok  bude prosperita nášho prekrásneho Nitrianskeho kraja.