Mgr. Dušan Rampašek

Moje meno je Dušan Rampašek a mám 44 rokov. Pochádzam a žijem celý život v meste Šurany.

V roku 2002 som skončil Fakultu telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského a bezprostredne po skončení školy som učil na strednej škole takmer 7 rokov. Potom som nastúpil do stavebnej spoločnosti a tam dodnes pracujem ako výrobný riaditeľ čo je už takmer 14 rokov. Som srdcom Šurančan a tomu som aj podriadil svoj život. 13 rokov som pôsobil , ako prezident futbalového klubu nášho mesta, 8 rokov som bol  mestským poslancom a posledná moja práca v prospech mesta  a občanov je to, že sme ako občianske združenie zobrali do prenájmu od mesta amfiteáter. Ten sme kompletne zrekonštruovali a už takmer 3 roky organizujeme kultúrne podujatia pre občanov mesta a širokého okolia.

Skúsenosti, ktoré som nadobudol či už po športovej alebo kultúrnej stránke sa však stretli s veľmi malou podporou  zo stany Nitrianskeho kraja. 

Kraj musí podporiť myšlienky, ktoré sú v prospech všetkých občanov. Určite sú dôležité problematiky týkajúce sa fungovania regiónu, ale práve správnym rozhodovaním a určením si cieľov sa dá zožať úspech. 

Som za každú správnu vec , ktorá pomôže skvalitniť život ľudí žijúcich v našom kraji.